Je bent verplicht om de seniorenlening helemaal af te lossen. Kom je voor het eind van de looptijd te overlijden? Dan gaat de schuld over naar je erfgenamen. Die worden dan verantwoordelijk voor de aflossing.
Heb je een overlijdensrisicoverzekering (ORV), overwaarde op je koopwoning of spaargeld? Dan kunnen jouw nabestaanden daarmee misschien de seniorenlening aflossen. Wil je een ORV afsluiten om je erfgenamen niet te belasten met een schuld na jouw overlijden? Bedenk dan dat het voor senioren lastig is om een ORV af te sluiten.
Bij Krediet.nl kun je tot je 60e een verzekering afsluiten om je krediet te beschermen. Met een seniorenlening kun je bij Krediet.nl dus geen overlijdensrisicoverzekering afsluiten. Je zult dan zelf een andere aanbieder moeten zoeken.
Wat zeggen klanten over onze dienstverlening?
1668 Klanten beoordelen Krediet.nl met een 4.9 uit 5 op Trustpilot
Fijn en duidelijk contact. Super snel geregeld.
Vanaf het begin meteen goed contact ze zijn behulpzaam en denken mee en geen lange wachttijden altijd vriendelijk Want als je wat ouder bent dan is dat internet soms wel een probleem


